Nákupní košík
Košík je prázdný

Cena:

zobrazit více
Produktů424
různé
Patchcord 09/125 LC/PC-LC/PC 50m duplex

Patchcord 09/125 LC/PC-LC/PC 50m duplex

680 Kč
562 Kč bez DPH

Kód: 03-OPK_09LC/LC50D

  Detail produktu
Panduit
Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - černá - 1U - 19

Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - černá - 1U - 19" - 12 portů

1 785 Kč
1 475 Kč bez DPH

Kód: 03-NKFD1W12BUDSCZ

  Detail produktu
Panduit
Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - LC MM X 48 - 1U - 19

Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - LC MM X 48 - 1U - 19"

3 169 Kč
2 619 Kč bez DPH

Kód: 03-NKFD1W24AQDLC

  Detail produktu
Panduit
Panduit NetKey - Pigtail - SC několik režimů (M) - 1 m - optické vlákno - OM2

Panduit NetKey - Pigtail - SC několik režimů (M) - 1 m - optické vlákno - OM2

82 Kč
68 Kč bez DPH

Kód: 03-NKFP51BN3NNM001

  Detail produktu
Delock
DeLOCK - Krytka proti prachu - průhledná (balení 10)

DeLOCK - Krytka proti prachu - průhledná (balení 10)

77 Kč
64 Kč bez DPH

Kód: 03-60161

  Detail produktu

Kategorie