Nákupní košík
Košík je prázdný

Conteg
Conteg - Spojovací sada spojovací skříně optických vláken

Conteg - Spojovací sada spojovací skříně optických vláken

12 Kč
10 Kč bez DPH

Kód: 03-ORO-PG16

  Detail produktu
Conteg
Conteg - Protiprachová zátka optického konektoru - pro P/N: ORO-PG11

Conteg - Protiprachová zátka optického konektoru - pro P/N: ORO-PG11

12 Kč
10 Kč bez DPH

Kód: 03-ORO-ZPG11

  Detail produktu
Conteg
Conteg - Spojovací sada spojovací skříně optických vláken

Conteg - Spojovací sada spojovací skříně optických vláken

9 Kč
7 Kč bez DPH

Kód: 03-ORO-ZPG16

  Detail produktu
LYNX Cabling System
LYNX, Optická spojka SC/SC, duplex, multimode

LYNX, Optická spojka SC/SC, duplex, multimode

27 Kč
23 Kč bez DPH

Kód: 03-IMBMMSC/SCD

  Detail produktu
LYNX Cabling System
LYNX, Optická spojka LC/LC, duplex, singlemode

LYNX, Optická spojka LC/LC, duplex, singlemode

163 Kč
135 Kč bez DPH

Kód: 03-IMBSMLC/LCD

  Detail produktu
Panduit
Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - LC SM X 24 - černá - 1U - 19

Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - LC SM X 24 - černá - 1U - 19"

3 336 Kč
2 757 Kč bez DPH

Kód: 03-NKFD1W12BUDLCZ

  Detail produktu
Panduit
Panduit Opticom - Držák svazku optických kabelů - černá

Panduit Opticom - Držák svazku optických kabelů - černá

121 Kč
100 Kč bez DPH

Kód: 03-FSC24

  Detail produktu
Panduit
Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - černá - 1U - 19

Panduit NetKey Pre-loaded Fiber Drawer - Fiber-optic splice tray - černá - 1U - 19" - 12 portů

2 750 Kč
2 273 Kč bez DPH

Kód: 03-NKFD1W12AQDLC

  Detail produktu
Panduit
Panduit Opticom - Držák svazku optických kabelů - černá - 1U

Panduit Opticom - Držák svazku optických kabelů - černá - 1U

961 Kč
794 Kč bez DPH

Kód: 03-FOSMH1U

  Detail produktu
Triton
Triton WALL-MOUNTED FIBRE OPTIC BOX - Spojovací skříň - montáž na stěnu - RAL 7035

Triton WALL-MOUNTED FIBRE OPTIC BOX - Spojovací skříň - montáž na stěnu - RAL 7035

2 082 Kč
1 721 Kč bez DPH

Kód: 03-RAC-FO-A07-X1

  Detail produktu

Kategorie